copyright 2015 Blænes Bygg a/s webdesign Inge Tøkje
Hjem Om oss Produkter Linker Butikken Eiendom Kampanje Kontakt oss Huskatalog Bilder fra prosjekt

Kontakt oss

Jostein Magne Blænes

Daglig leder/Eiendom

Tlf 40407135

E-post jostein@blenesbygg.no

Nybygg, rehabilitering,trelast og eiendom. Solesvik 61 5396 Vestre Vinnesvåg. Våre åpningstider: Mandag-Fredag:  07.00-16.00 Lørdag              :  10.00-13.00

Tlf 55082230                                               E-post                  blenesbygg@blenesbygg.no

Roald Blænes

Personalsjef/Prosjektleder/Eiendom

40407136

E-post  roald@blenesbygg.no

Frode Rabben

Prosjektleder

92678008

E-post  frode@blenesbygg.no

Kristian Blænes

Butikksjef

40407137

E-post  kristian@blenesbygg.no

Inge Tøkje

IT Ansvarlig

48991796

E-post  inge@blenesbygg.no

Trond Veivåg

Tømrer/prosjektleder

40407138

E-post  trond@blenesbygg.no

Simon Blænes

Lagersjef

92879237

E-post  simon@blenesbygg.no

Ivan Martin Bejer

Tømrer

40407139

Jens Klee

Tømrer

46578468

Vidar Veivåg

Tømrer

99323665

Kurt Tony Aga

Tømrer

97942919

Lukasz Sikorski Mobile Worker/Faktura 404 33 793 E-Post lukasz@blenesbygg.no

Konrad Sikorski

Lager/Transport

Marius Vaitkevicius

Tømrer

Gytis Kacucevicius

Tømrer

KORDY RADOSLAW LESZEK

Blikkenslager

Tlf

939 53 194

Olegs Kasatkins

Butikk/Lager

966 50 754

Grigory Mikhailovski

Georg

Lager
Det er med stor sorg vi må meddele at vår felles venn og ansatt Inge Sandvik gikk bort fredag 11.05.2018 Han vil bli dypt savnet.

Lars Hermann Waage

Prosjektleder

Tlf 47 97 12 70

E-post  larshermann@blenesbygg.no

Kontakt oss