copyright 2015 Blænes Bygg a/s webdesign Inge Tøkje
Hjem Om oss Produkter Linker Butikken Eiendom Kampanje Kontakt oss Huskatalog Bilder fra prosjekt

Kontakt oss

Jostein Magne Blænes

Daglig leder/Eiendom

Tlf 40407135

E-post jostein@blenesbygg.no

Nybygg, rehabilitering,trelast og eiendom. Våre åpningstider: Mandag-Fredag:  07.00-16.00 Lørdag              :  10.00-13.00

Tlf 55082230                                               E-post                  blenesbygg@blenesbygg.no

Roald Blænes

Personalsjef/Prosjektleder/Eiendom

40407136

E-post  roald@blenesbygg.no

Inge Sandvik

Prosjektleder/tegning

40613988

E-post  inges@blenesbygg.no

Frode Rabben

Prosjektleder

92678008

E-post  frode@blenesbygg.no

Kristian Blænes

Butikksjef

40407137

E-post  kristian@blenesbygg.no

Inge Tøkje

IT Ansvarlig

48991796

E-post  inge@blenesbygg.no

Trond Veivåg

Tømrer/prosjektleder

40407138

E-post  trond@blenesbygg.no

Simon Blænes

Lagersjef

92879237

E-post  simon@blenesbygg.no

Ivan Martin Bejer

Tømrer

40407139

Jens Klee

Tømrer

46578468

Vidar Veivåg

Tømrer

99323665

Kurt Tony Aga

Tømrer

97942919

Lukasz Sikorski Mobile Worker/Faktura 404 33 793 E-Post lukasz@blenesbygg.no

Konrad Sikorski

Lager/Transport

Marius Vaitkevicius

Tømrer

Gytis Kacucevicius

Tømrer

KORDY RADOSLAW LESZEK

Blikkenslager

Tlf

939 53 194

Olegs Kasatkins

Butikk/Lager

966 50 754

Kontakt oss